MÖBLER / Bord / Damarbetsbord 12144709
nr 1214 4709
Damarbetsbord
Bemålat, omkring 1900. Längd: 86, djup: 49 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:39:29
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr